kredyt bankowy czy pożyczka online

Klienci naszego portalu często zadają sobie to pytanie czy „lepiej wybrać tradycyjny kredyt bankowy czy może lepiej pożyczkę pozabankową?

pozyczka czy kredyt

Odpowiedź nie jest jednoznaczna i prosta. Wiele zależy tak naprawdę od celu na który potrzebujemy pieniędzy. Pożyczki online wybierane są bardzo często na tak zwane łatanie domowego budżetu. To pożyczki krótkoterminowe na niewielkie kwoty. Obecnie wiele firm oferuje pierwsze pożyczki do 30 dni za darmo i to w zupełności wystarcza na nasze bieżące potrzeby. Warto więc korzystać z takich ofert gdy potrzebujemy np. kilkaset zł na rachunki czy małe zakupy.

W przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego warto wybrać go w sytuacji gdy planujemy większy zakup, a spłatę chcemy rozłożyć na dłuży okres czasu np. na kilka lat. Banki również starają się przyciągnąć nowych klientów do siebie oferując atrakcyjne warunki kredytu, problemem dla niektórych osób może być zdolność kredytowa, która niestety w przypadku banków jest mocno weryfikowana. Również istotna jest niska rata pożyczki. Z reguły pożyczyć mogą osoby które nie mają zadłużenia oraz mają stały dochód. Warto sprawdzić aktualne promocje kredytów gotówkowych ponieważ również możemy pożyczyć większe sumy na atrakcyjnych warunkach, przy zachowaniu niskiej raty miesięcznej!

Mini Ratka to obecnie jedna z najchętniej wybieranych pożyczek bankowych w Polsce. Cieszy się atrakcyjną ofertą i bardzo dużą popularnością. Przede wszystkim jest łatwo dostępna. A gwarancję zadowolenia oferuje sam PKO Bank Polski.

Zarówno o pożyczkę pozabankową oraz kredyt gotówkowy można zawnioskować teraz ONLINE – Zapraszamy do sprawdzenia ofert na naszym portalu finansowym: